Aikataulu

ALUSTAVA AIKATAULU
Huomioi, että aikatauluun tulee vielä muutoksia.
Yleisurheilun M/N 16v. ja 17v. SM-kisat Iisalmessa 25.-27.8.2017
 
Perjantai 25.8.
13:10                  M/N 16 ja 17                                100 m AE
13:10                  M17                                                 Moukari
13:10                  M/N 16 ja 17                                Pituus, karsinta (hypätään tarvittaessa)
14:40                  M/N16 ja 17                                 400 m AE
14:40                  M16                                                 Moukari
15:10                  M16                                                 Seiväs
16:05                  M/N 16 ja 17                                800 m AE
16:10                  N17                                                  Kiekko
17:30                  M/N 16 ja 17                                100 m VE
17:45                  N16                                                  Kiekko
17:45                  M17                                                 Seiväs
18:05                  M/N16 ja 17                                 3000 m LK
19:20                  M/N 16 ja 17                                100 m LK
20:05                  M/N 16 ja 17                                400 m LK
 
Lauantai 26.8.
10:00                  M/N 16 ja 17                                200 m AE
10:00                  M16                                                 Pituus
10:10                  M17                                                 Korkeus
10:30                  N17                                                  Moukari
11:25                  N 16 ja N17                                   100 m aj. AE
12:00                  M/N 16 ja 17                                3- loikka, karsinta (hypätään tarvittaessa)
12:20                  M17                                                 Pituus
12:20                  N16                                                  Korkeus
12:45                  N16                                                  Moukari
13:15                  M16 ja M17                                  110 m aj. AE
14:00                  N16                                                  Pituus
14:20                  N16 ja N17                                    5000 m kävely
15:50                  M16 ja M17                                  5000 m kävely
14:30                  M16                                                 Korkeus
14:30                  N17                                                  Kuula
15:00                  M17                                                 Kiekko
15:45                  M/N 16 ja 17                                2000 m ej. LK
15:50                  N17                                                  Pituus
16:30                  N16                                                  Kuula
16:50                  M/N 16 ja 17                                800 m LK
17:00                  M16                                                 Kiekko
17:00                  N17                                                  Korkeus
17:35                  M16 ja M17                                  110 m aj. LK
18:00                  N16 ja N17                                    100 m aj. LK
 
Sunnuntai 27.8.
10:00                  M/N 16 ja 17                                200 m VE
10:00                  N16                                                  3-loikka
10:00                  M16                                                 Keihäs
11:00                  N16                                                  Seiväs
11:50                  M17                                                 Keihäs
12:00                  M/N 16 ja 17                                1500 m LK
12:00                  N17                                                  3-loikka
12:00                  M16                                                 Kuula
13:30                  M16                                                 3-loikka
13:30                  N17                                                  Keihäs
13:40                  M/N 16 ja 17                                200 m LK
13:50                  M17                                                 Kuula
14:30                  N16 ja N17                                    400 m aj. LK
14:00                  N17                                                  Seiväs
15:00                  M17                                                 3-loikka
15:10                  N16                                                  keihäs
15:30                  M16 ja M17                                  400 m aj. LK